II OKN „Ordynacja podatkowa- stan obecny i kierunki zmian”

Data wydarzenia 28-05-2019
Kategoria wydarzenia Seminarium

Katedra Prawa Podatkowego Wydziału Prawa UwB oraz Koło Naukowe Prawa Podatkowego serdecznie zapraszają do udziału w II Ogólnopolskiej Studencko-Doktoranckiej Konferencji Naukowej „Ordynacja podatkowa – stan obecny i kierunki zmian”. Konferencja odbędzie się na Wydziale Prawa UwB w dniu 28 maja 2019 r., pod patronatem Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Białymstoku, Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku oraz Podlaskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych.

Udział czynny w konferencji mogą wziąć studenci oraz  doktoranci kierunków prawo oraz pokrewnych (administracja, doradztwo podatkowe itp.), po uprzednim przesłaniu abstraktów z opisanymi najważniejszymi tezami wystąpienia konferencyjnego. Uczestnictwo w Konferencji jest bezpłatne. Tematy wystąpień będą skoncentrowane wokół Ordynacji podatkowej - aktualnych problemów, również związanych z orzecznictwem sądów administracyjnych, bieżących zmian oraz kierunków zmian w przyszłości.

Abstrakty wystąpień, nieprzekraczające 2000 znaków, należy przesłać na adres e-mail Koła Naukowego Prawa Podatkowego knpp.uwb@gmail.com do dnia 10 maja 2019 r.  Wystąpienia powinny trwać do 10 minut, z możliwością wyświetlenia prezentacji. Autorzy najlepszych wystąpień otrzymają nagrody książkowe. Ponadto teksty laureatów zostaną opublikowane, w zależności od poruszanej problematyki, w czasopismach wydawnictwa Taxpress s.c.: „Procedury Administracyjne i Podatkowe”, „Casus”, „Przegląd Podatków Lokalnych i Finansów Samorządowych”.

Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku.