Laureaci finału wydziałowego konkursu wiedzy z postępowania karnego

Dnia 20 maja 2019 odbył się finał XXIII wydziałowego konkursu wiedzy z postępowania karnego. Nasi finaliści wykazali się niezwykle imponującą znajomością przepisów kodeksu postępowania karnego oraz umiejętnością zastosowania ich w praktyce.

Wszystkim uczestnikom - Dominikowi Wesołowskiemu, Monice Andrzejewicz, Darii Banach, Agacie Kwasowskiej, Ewie Łapińskiej, Łukaszowi Nasiadce, Ilonie Piersa, Krzysztofowi Tokarskiemu, Rimie Wojczulis, serdecznie gratulujemy!

Serdecznie dziękujemy Komisji Konkursowej - SSA Januszowi Sulimie, prokuratorowi Prokuratury Okręgowej Krzysztofowi Olszewskiemu oraz opiekunowi naukowemu Studenckiego Koła Nauk Penalnych - prof. zw. dr. hab. Cezaremu Kuleszy, za rzetelną weryfikację wiedzy uczestników.

Laureat I miejsca - Dominik Wesołowski oraz laureatka II miejsca - Monika Andrzejewicz, będą reprezentować Wydział Prawa UwB podczas VII ogólnopolskiego konkursu wiedzy z postępowania karnego, który odbędzie się w dniach 6-7 czerwca 2019 r. na Wydziale Prawa.