„Poznaj swoje prawa!” – szkolenie we współpracy z Fundacją Court Watch Polska

Data wydarzenia 13-12-2019
Kategoria wydarzenia Seminarium

Koło Nauk Cywilistycznych wraz z Fundacją Court Watch Polska serdecznie zapraszają do udziału w szkoleniu z monitorowania rozpraw sądowych „Poznaj swoje prawa!”. Organizacja wydarzenia ma na celu przygotowanie studentów do pełnienia roli obserwatorów rozpraw sądowych w ramach programu „Obywatelski Monitoring Sądów”, w tym także umożliwienie odbycia praktyk w ramach działalności Fundacji. Student będzie miał okazję poznać skuteczne sposoby korzystania z konstytucyjnego prawa do informacji publicznej oraz możliwości zaskarżenia naruszeń. Wydarzenie odbędzie się 13 grudnia 2019 r. w godzinach 13:45-16:45 w sali 120 na Wydziale Prawa UwB.

Na wydarzenie obowiązują zapisy, formularz dostępny pod adresem: www.courtwatch.pl/wolontariat/zapisy/?szk=bialystok-2019-12-13

Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku.