Trwa rekrutacja na praktyki Erasmus+ 2019/2020

Uprzejmie informujemy, iż trwa rekrutacja na praktyki Erasmus+ 2019/2020. Dokumenty należy składać w terminie od 17 czerwca do 30 września 2019 r. Praktyka może trwać od 2 do 12 miesięcy. Pobyt studenta w celu zrealizowania praktyki musi być rozpoczęty nie wcześniej niż 1 sierpnia 2019 i zakończony nie później niż 20 września 2020 (wliczając okres ewentualnego przedłużenia).

Osoby zainteresowane wyjazdem na praktyki proszone są o złożenie wniosków do Działu Współpracy Międzynarodowej (rekrutacja ma charakter otwarty, do wyczerpania limitu miejsc). Informacji w sprawie praktyk udziela Koordynator Erasmus+ ds. Studentów Wyjeżdżających: mgr Kamila Bezubik (law.outgoing@uwb.edu.pl).

Formularz zgłoszeniowy oraz zasady rekturacji znajdują się pod adresem: www.prawo.uwb.edu.pl/praktyki