V OKN „Aspekty finansowe w prawie handlowym”

Data wydarzenia 20-05-2019
Kategoria wydarzenia Seminarium

W imieniu pracowników Zakładu Prawa Handlowego na Wydziale Prawa UwB oraz członków Koła Naukowego Prawa Handlowego przy Wydziale Prawa UwB serdecznie zapraszamy na V Ogólnopolską Konferencję Naukową "Aspekty finansowe w prawie handlowym", która odbędzie się w dniu 20 maja 2019 r., w godzinach od 9:00 do 17:00 na Wydziale Prawa UwB w sali 216.

Podczas Konferencji poruszona zostanie tematyka związana m.in. z finansowaniem działalności gospodarczej, jej opodatkowaniem, rozliczeniami przedsiębiorców z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oraz karnoprawnymi konsekwencjami wystawiania przez przedsiębiorcę nierzetelnej faktury.

Konferencja będzie składać się z trzech paneli (eksperckiego, doktorsko-doktoranckiego oraz doktorancko-studenckiego). Moderatorem panelu eksperckiego będzie prof. dr Hab. Agnieszka Malarewicz-Jakubów, P.O. Kierownika Katedry Prawa Cywilnego.

Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem konferencji: www.drive.google.com/file/d/1dlsEl1j7RZi1rLJ1oCf9YKzSluw0sGCh/view?usp=sharing

Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku.