Studia niestacjonarne

Praktyki w Kancelarii Prawa Gospodarczego w Warszawie

Kancelaria Prawa Gospodarczego z Warszawy specjalizująca się w prawie cywilnym i gospodarczym (obsługa spółek, przekształcenia, ugody z Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, postępowania sądowe) zaprasza:

- studentów - III i IV roku

- aplikantów radcowskich - II roku,

do odbycia praktyk zawodowych. Kandydatom, którzy otrzymają pozytywną ocenę z praktyk, zostanie zaproponowany angaż lub współpraca. Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV na adres mailowy kancelaria@mp-kancelaria.pl Telefon kontaktowy: +48 535 341 818.


Asystent prawny/praktykant w kancelarii

Zapraszam do kontaktu studentów V roku prawa oraz aplikantów, zainteresowanych odbyciem praktyk bądź nawiązaniem stałej współpracy w zakresie realizacji czynności polegających przede wszystkim na pisaniu pism przedprocesowych, pism procesowych, opinii prawnych i wykonywania innych niezbędnych czynności związanych z pracą w kancelarii.

Mile widziane osoby:
- odpowiedzialne,
- zorganizowane,
- pracowite,
- dyspozycyjne (średnio 3 razy w tygodniu), 
- zaangażowane w powierzone zadania.

Kontakt : tel. +48 515 107 123, e-mail: kancelaria@luniewska.com


Praktyki z możliwością zatrudnienia w Kancelarii Adwokackiej w Giżycku

Kancelaria Adwokacka Adwokat Karol Rogalski w Giżycku przyjmie studentów i absolwentów prawa na odpłatne praktyki zawodowe. Po zakończeniu praktyk istnieje możliwość zatrudnienia, również w trakcie odbywania aplikacji prawniczych, a także patronatu. Oferujemy możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w pracy prawnika, w jednej z największych pod względem liczby klientów Kancelarii na terenie ORA w Białymstoku. Zachęcamy do kontaktu osobistego i wysyłania CV na adres mailowy: rogalski.sekretariat@gmail.com