Wydział Prawa - Uniwersytet w Białymstoku
 
Aplikacje prawnicze Strona główna / Aplikacje prawnicze
 
SZANOWNI PAŃSTWO,
 
ruszyła rekrutacja Uczestników Kursu przygotowującego do egzaminów wstępnych na aplikacje prawnicze 2019!
 
Czekamy na zgłoszenia do ostatniego dnia 28 lutego 2018 r., ale nie czekaj za długo, bo liczba miejsc jest ograniczona! Zajęcia już w marcu zaczynamy, Wiosnę i Lato razem powitamy!
 
Szczegółowe warunki uczestnictwa znajdują się w zakładce: Warunki uczestnictwa. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu pod adresem mailowym: aplikacjeprawnicze@uwb.edu.pl
 
W GRUPIE MOC I SIŁA!
 
Kurs przygotowujący do egzaminów wstępnych na aplikacje prawnicze ZDAJE EGZAMIN! Wydział Prawa UwB zajął wysokie w Polsce pod względem liczby Absolwentów, którzy otrzymali pozytywne wyniki na egzaminach wstępnych na aplikacje prawnicze.
 
ZWIĘKSZ SWOJE AKCJE NA APLIKACJE!
Zapisz się na kurs, w grupie siła i mobilizacja!
 
Celem kursu przygotowującego do egzaminów wstępnych na aplikacje prawnicze 2019 jest naukowe i metodologiczne wsparcie osób zainteresowanych przystąpieniem do egzaminów wstępnych na aplikacje. Zajęcia realizowane w ramach kursu mają za zadanie usystematyzować wiedzę uczestników, zgłębić wiadomości z wymaganych aktów prawnych oraz zweryfikować poziom przyswojenia informacji. Kurs prowadzony jest przez pracowników naukowych Wydziału Prawa
Uniwersytetu w Białymstoku oraz cenionych białostockich praktyków wykonujących zawody prawnicze, np. adwokatów, radców prawnych, notariuszy, prokuratorów, czy sędziów.
 
KURS PRZYGOTOWUJĄCY
DO EGZAMINÓW WSTĘPNYCH NA APLIKACJE PRAWNICZE 2019
 
APLIKACJA RADCOWSKA
APLIKACJA ADWOKACKA
APLIKACJA NOTARIALNA
APLIKACJA KOMORNICZA
APLIKACJA SĘDZIOWSKA
APLIKACJA PROKURATORSKA
 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
 
W razie pytań, kontakt:
 
 
Rekrutacja 2018/2019
© 2009 Uniwersytet w Białymstoku