JUBILEUSZOWE SPOTKANIE ABSOLWENTÓW 2012 Strona główna / JUBILEUSZOWE SPOTKANIE ABSOLWENTÓW 2012 / Relacja z obchodów jubileuszowych

25 maja 2012 r. odbyło się uroczyste spotkanie, a także bal absolwentów, zorganizowane z okazji rocznicy 40-lecia kształcenia prawniczego w Białymstoku oraz 20-lecia istnienia Stowarzyszenia Absolwentów Wydziału Prawa UwB.

W imieniu Komitetu Honorowego oraz Organizacyjnego obchodów raz jeszcze serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli nasze zaproszenie do wspólnego świętowania. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz filmu uwieczniających to wydarzenie.

Pobierz zdjęcie w dużej rozdzielczości

Zobacz fotografie

Zobacz film

Informujemy też, że w siedzibie SAWP (parter budynku Wydziału, pok. 108) można zakupić księgę "Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku w fotografiach 1972-2012" przygotowaną specjalnie z okazji jubileuszu. Cena wynosi 147 zł.