Młodzi naukowcy z Wydziału Prawa UwB otrzymają stypendia dla wybitnych młodych naukowców

Aż czworo młodych pracowników naukowych Wydziału Prawa UwB znalazło się na liście laureatów tegorocznego konkursu na stypendia dla wybitnych młodych naukowców przyznawane przez Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
Wśród stypendystów znalazły się: dr hab. Anna Piszcz, dr Magdalena Perkowska, dr Urszula Kinga Zawadzka-Pąk oraz dr Marta Janina Skrodzka.
W dziewiątej edycji konkursu na stypendia dla młodych wybitnych uczonych wpłynęło ponad 727 wniosków.
Spośród nich wyłoniono 202 laureatów, którzy zdobyli co najmniej 90 punktów. Ocenie podlega m.in. dorobek naukowy kandydata, poziom prowadzonych badań,nagrody oraz udział w projektach międzynarodowych.
Więcej informacji na temat konkursu na stronie MNiSW: