TRZECIA EDYCJA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH - KSZTAŁCENIE TŁUMACZY PRZYSIĘGŁYCH

Serdecznie zapraszamy do zapisów na trzecią edycję Studiów Podyplomowych Kształcenie Tłumaczy Przysięgłych. Te interdyscyplinarne studia są kierunkiem mającym na celu kształcenie przyszłych tłumaczy a zwłaszcza tłumaczy przysięgłych. Obszerne moduły zajęć przygotowują do praktycznego wykonywania roli tłumacza przysięgłego. Studia przeznaczone są dla absolwentów studiów wyższych, zwłaszcza kierunków: filologia angielska, lingwistyka, prawo, ekonomia. Nadrzędnym celem proponowanych studiów jest teoretyczne jak i praktyczne przygotowanie słuchaczy do egzaminu na tłumacza przysięgłego oraz rozwinięcie słownictwa i umiejętności w zakresie tłumaczeń specjalistycznych w takich dziedzinach jak prawo, ekonomia, medycyna i technika.
Z przyjemnością informujemy, że druga edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem, a uczestnicy studiów w anonimowej ankiecie wysoko ocenili kompetencje kadry prowadzącej (średnia 4.61 na 5) oraz wykorzystane materiały dydaktyczne (średnia 4.57 na 5).

Zgłoszenia i dodatkowe informacje: