Certyfikowany wykład gościnny dr. Camili Baceti z Université Paris 1 Panthéon-Sorbonne - Białystok, 22 sierpnia 2016 r.

Serdecznie zapraszamy na certyfikowany wykład gościnny dr. Camili Baceti z Université Paris 1 Panthéon-Sorbonne, adwokata i pracownika Trybunału Obrachunkowego w São Paulo  w Brazylii (odpowiednik Najwyższej Izby Kontroli w Polsce).

Wykład nt. relacji między władzą wykonawczą a ustawodawczą w brazylijskim prawie budżetowym (fr. les rapports entre les pouvoirs législatif et exécutif dans le droit budgétaire brésilien) zostanie wygłoszony w języku francuskim. Zagadnienie to zostanie zaprezentowane na tle szerszego kontekstu prawa  konstytucyjnego i politycznego obowiązującego w Brazylii.

Wykład odbędzie się 22 sierpnia 2016 r. (poniedziałek) w godz. 10.00 – 13.15 w Sali Rady Wydziału (314) na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, przy ul. Mickiewicza 1.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres mailowy prawofrancuskie@uwb.edu.pl

Uczestnicy Wykładu otrzymają certyfikaty.