Nasz Wydział w Finale IP Challenge!

Dnia 3 kwietnia 2018 r. reprezentacja Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku w składzie Joanna Rychter, Zuzanna Małgorzata Wojsiat, oraz Maciej Leśniewski została zakwalifikowana do udziału w finale Ogólnopolskiego Konkursu z Prawa Własności Intelektualnej - IP Challenge organizowanego przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego pod honorowym Patronatem Urzędu Patentowego RP.
Finał Konkursu, podczas którego nasza drużyna zmierzy się z reprezentacją Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się 21 kwietnia 2018 r. w Warszawie.
Członkowie reprezentacji są członkami Koła Naukowego Prawa Własności Intelektualnej, Mediów i Internetu którego opiekunem jest prof. zw. dr hab. Joanna Sieńczyło-Chlabicz, a prezesem mgr Marcin Ejsmont.

Reprezentacja Wydziału Prawa UwB uzyskała następujący wyniki na tle innych uniwersytetów:
1. Uniwersytet Warszawski (153 pkt)
2. Uniwersytet w Białymstoku (148 pkt)
3. UJ (146 pkt)
4. Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu (137 pkt)
5. Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu (118 pkt)
6. Uniwersytet Opolski (111 pkt)