Zapraszamy do udziału w tegorocznym obozie dla przyszłych studentów "ZerUwce"

Drodzy Maturzyści!

Ruszyły listy rankingowe na studia na białostockie uczelnie! Trzymamy za Was kciuki bardzo mocno! ✊✊✊

My, tymczasem, przedstawiamy tegoroczną kadrę Zeruwkową! To właśnie ta ekipa pracuje w pocie czoła 😅, by zorganizować dla Was najlepszy obóz dla przyszłych studentów! ❤️ Każdy z nas ma masę szalonych pomysłów, więc nie ma szans na nudę!

Jesteście ciekawi naszej tegorocznej miejscówki? 😱 W tym roku zapraszamy Was do Ośrodka Wczasowego w Ostrowie Pieckowskim! 🤗

Ośrodek otoczony jest wodami jeziora Węgiel, dzięki czemu wyróżnia się przepiękną panoramą, którą nie sposób się nie zachwycić. 😍😍😍 Do naszej dyspozycji jest plaża oraz pomost położone na terenie ośrodka. 🏖🏖🏖 W pobliżu przepływa również rzeka Krutynia, idealna na spływ kajakowy! 🛶🛶🛶 Oprócz tego znajdzie się też miejsce na rozpalenie ogniska 🔥🔥🔥 czy sala, w której będziemy mogli zorganizować dla Was imprezy tematyczne (jakie? o tym już wkrótce!!! ⚡️⚡️⚡️).

Zakwaterowanie w pokojach 4-osobowych w świeżo wyremontowanych pawilonach hotelowych. 🏘🏘

Koniecznie dajcie nam 👍, a niczego nie przegapicie! Już niedługo info na temat atrakcji, które dla Was przygotowaliśmy! 🔥🔥🔥

Do zobaczenia we wrześniu na najlepszym obozie dla przyszłych studentów!

Cieszcie się zasłużonymi wakacjami! 🌴🌴🌴 Widzimy się we wrześniu na ZerUwce! ❤️

Więcej info już wkrótce‼️ stay tuned 🔥🔥

Samorząd Studentów UMB
Samorząd Studentów Politechniki Białostockiej