Ustawa 2.0? Szkoła doktorska i przepisy przejściowe bez tajemnic - spotkanie w dniu 6 listopada 2018

Krajowa Reprezentacja Doktorantów oraz Wydział Prawa UwB serdecznie zapraszają już 6 listopada 2018 r. (wtorek) na spotkanie "Ustawa 2.0?

Szkoła doktorska i przepisy przejściowe bez tajemnic".

Spotkanie kierowane jest do wszystkich doktorantek i doktorantów oraz społeczności akademickiej zainteresowanej zmianami w zakresie funkcjonowania studiów III stopnia.

Zapraszamy 6 listopada (wtorek) o godzinie 17:45 do Auli Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Szkolenie przeprowadzi przeszkolona w tym zakresie ekspertka - mgr Aleksandra Stachelska - współpracująca z Krajową Reprezentacją Doktorantów, doktorantka na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, asystent naukowy w Międzynarodowym Centrum Badań i Ekspertyz Kryminologicznych oraz członek Komisji Prawnej KRD.

Szkolenie potrwa do godziny 20:00, w trakcie przewidziana jest przerwa kawowa.

Wstęp wolny.

Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na facebooku.