Seminarium naukowo-praktyczne pt.: „ Rejestracja niekonwencjonalnych znaków towarowych" - Białystok, 11 stycznia 2019 r.

Katedra Prawa Własności Intelektualnej wraz ze współpracą z Polską Izbą Rzeczników Patentowych ma zaszczyt zaprosić studentów, pracowników Uniwersytetu w Białymstoku, przedsiębiorców oraz praktykantów zainteresowanych prawem własności przemysłowej, na seminarium naukowo-praktyczne pt.: „ Rejestracja niekonwencjonalnych znaków towarowych”.  Odbędzie się ono 11 stycznia 2019 r. w godzinach 11: 30 – 13: 30 w sali 216 Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku.

Spotkanie ma na celu przekazanie wiedzy na temat praktyki rejestracji znaków towarowych, procedury zgłoszenia i rejestracji niekonwencjonalnych znaków towarowych oraz zaprezentowanie praktycznych przykładów takowych rejestracji.  Zagadnienia dotyczące problematyki w orzecznictwie na temat rejestracji niekonwencjonalnych znaków towarowych zostaną zaprezentowane również przez przedstawicieli Polskiej Izby Rzeczników Patentowych.