Życie studenckie w latach 1980-81 - apel TVP

W imieniu redaktora Eugeniusza Szpakowskiego z TVP Białystok zwracamy się do pracowników i absolwentów naszego Wydziału z prośbą o zdjęcia i ciekawe informacje dotyczące lat 1980-81, gdy powstawało w Białymstoku Niezależne Zrzeszenie Studentów.

Red. E. Szpakowski przygotowuje reportaż telewizyjny poświęcony tamtym wydarzeniom. Poszukuje zwłaszcza materiałów dotyczących życia studenckiego w ówczesnym Instytucie Prawno-Administracyjnym (funkcjonującym w ramach filii Uniwersytetu Warszawskiego w Białymstoku), ale także fotografii kadry naukowej wspierającej niezależną działalność studencką. Poszukiwane są m.in. zdjęcia prof. Andrzeja Stelmachowskiego ze studentami.

Osoby, które mogłyby pomóc w poszukiwaniach lub przekazać interesujące materiały proszone są o kontakt pod numerem tel. 502 026 476 lub adresem: eugeniusz.szpakowski@tvp.pl