Wydział Prawa - Uniwersytet w Białymstoku
 
AktualnościKonferencjeRelacjeKonkursy
Wolters Kluwer Polska poszukuje Ambasadorów wśród studentów

Ambasador Student.lex.pl – czyli Wolters Kluwer Polska na każdym wydziale prawa
 
Wolters Kluwer Polska i najpopularniejszy portal studentów prawa – Student.lex.pl otwierają nowy rozdział w relacjach ze studentami.
Ambicją wydawnictwa jest odpowiadanie na bieżące potrzeby studentów i przekazywanie im wiedzy w najdogodniejszej formie. Chcemy wysłuchać realnych opinii i palących tematów.
Właśnie w tym celu rozpoczynamy współpracę z Ambasadorami.
 
Kandydat na Ambasadora to przede wszystkim osoba o szerokich horyzontach, otwarta na wyzwania i osobisty rozwój. Rekrutujemy chętnych wśród studentów oraz absolwentów wydziałów prawa i administracji.
Przed nimi ciekawe, ale i odpowiedzialne zadania. Obejmują one reprezentację wydawnictwa Wolters Kluwer Polska w kontaktach ze środowiskiem uczelnianym. Nie zamykamy Ambasadorów w szablon, dajemy im wolną rękę w poszukiwaniu drogi do nowoczesnej edukacji i różnych form ekspresji. Pozostawiamy wiele miejsca na realizację siebie.
 
Dążymy do tego żeby sam portal student.LEX.pl był aktualnym forum młodych prawników oraz aby miał tempo narzucane przez samych studentów za pośrednictwem Ambasadorów.
Poza tym, każdy Ambasador może wspierać Wydawnictwo w realnych działaniach : od pisania merytorycznych artykułów i pomocy redakcyjnej, przez przeprowadzanie wywiadów z aplikantami i prawnikami, pisanie portalowego bloga, aż po działania promocyjne i marketingowe, a także testowanie produktów WKP.
 
Dla samych Ambasadorów to prawdziwa szansa na pierwszy krok w świat profesjonalistów.
 
Przewidujemy dla nich naprawdę aktywną rolę oraz ciekawe perspektywy.
Dla chętnych otwieramy możliwość poznania specyfiki międzynarodowej korporacji, zdobycia doświadczenia w przygotowywaniu i realizacji samodzielnych projektów czy bezpłatny udział w profesjonalnych szkoleniach prawniczych oraz spotkaniach z prawnikami.
 
Oczywiście najaktywniejsi mogą liczyć na cenne nagrody oraz dostęp do publikacji Wolters Kluwer Polska na niekomercyjnych zasadach.
 
Aby dołączyć do grona Ambasadorów po prostu trzeba przekonać nas do siebie. Na adres student@wolterskluwer.pl należy przesłać krótki list motywacyjny oraz rozwiązanie jednego wybranego zadania konkursowego :
 
1. Przygotuj plan obecności portalu www.student.lex.pl oraz Wydawnictwa Wolters Kluwer Polska na Twoim wydziale w roku akademickim 2011/2012. Uwzględnij planowane przez uczelnię przedsięwzięcia oraz swoją rolę.
 
2. Wybierz jedno przedsięwzięcie, w którym Wydawnictwo i portal student.lex.pl mogłyby wziąć udział i opracuj dokładny plan jego realizacji. Uwzględnij proponowane sposoby promocji wydarzenia.
 
Forma przygotowania planu jest dowolna.
 
Na zgłoszenia czekamy do 21 listopada
Zapraszamy na stronę WWW.student.LEX.pl
 

 
 
Rekrutacja 2018/2019
© 2009 Uniwersytet w Białymstoku