INTELIGENCJA FINANSOWA czyli jak zostać bogatym studentem?

Obecna edukacja nie jest dostosowana do zmieniającego się świata. Zdobycie wyższego wykształcenia i tytuł magistra nie zapewnia już stabilnej sytuacji finansowej. Oszczędzając nie zgromadzisz majątku, ani nie staniesz się zamożny, dlatego też powinieneś nauczyć się inwestować i zarządzać swoim kapitałem. Tego i wiele innych dowiesz się w trakcie projektu. Dzięki nam dowiesz się:

Jak przekształcić swoje pasje i zainteresowania w produkt tak, by zyskać?

W jaki sposób wykorzystać posiadane przez siebie zasoby i środki finansowe?

Jak inteligentnie, w krótkim czasie pomnażać swoje pieniądze?

W co inwestować, by nie stracić?

Jak radzić sobie z konkurencją?

W jaki sposób poradzić sobie z działaniem na niepewnym rynku?

Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź podczas projektu Inteligencja Finansowa, realizowanego pod patronatem Ministerstwa Finansów oraz Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, przez  Studenckie Forum Business Centre Club. Zapraszamy studentów, młodych przedsiębiorców, osoby rozpoczynające swoją karierę.

Więcej informacji znajdziesz na www.inteligencja-finansowa.org.pl w zakładce Białystok oraz na facebooku.
Zapisy pod adresem e-mail: ifzapisy@gmail.com

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ DO UCZESTNICTWA W
I BIAŁOSTOCKIM TURNIEJU CASHFLOW

Celem gry jest wyjście z tak zwanego "wyścigu szczurów", w którym bierzemy udział każdego dnia.
Użyj tej gry, aby przygotować się do inwestowania w prawdziwym świecie finansów i dołącz do ponad ćwierć miliona początkujących i zaawansowanych inwestorów z całego świata, którzy przy pomocy tej gry poznali sposób na przejście na "szybki tor", gdzie pieniądze pracują dla Ciebie.

Szkolenie wprowadzające dla tych, którzy nie grali, czyli o co chodzi i jak zacząć?
28.11.2011 sala 109 wydz. Elektryczny, ul. Wiejska 45A
Znajdź nas na facebook.com/I Białostocki Turniej Cashflow

Zapisy pod adresem cashflowbialystok@o2.pl

W treści imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy. Napisz także czy grałeś już w Cashflow 101;]