Spotkanie informacyjne dotyczące Centrum Wsparcia Studentów i Doktorantów Niepełnosprawnych

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie informacyjne dotyczące funkcjonowania Centrum Wsparcia Studentów i Doktorantów Niepełnosprawnych. Jest ono skierowanie przede wszystkich do studentów i doktorantów I roku studiów.

Zostaną przedstawione informacje dotyczące funkcjonowania Centrum Wsparcia Studentów i Doktorantów Niepełnosprawnych oraz pomocy jaką mogą tam uzyskać zainteresowane osoby.

Spotkanie będzie także dotyczyło praw i obowiązków studentów i doktorantów niepełnosprawnych na naszej Uczelni oraz propozycji działań podejmowanych przez Centrum na rzecz tej grupy osób. Będzie możliwość uzyskania informacji od Pełnomocnika Rektora d.s. Osób Niepełnosprawnych oraz pracowników Centrum.

Serdecznie zapraszamy, gdyż poruszane sprawy dotyczą studentów i doktorantów niepełnosprawnych i wasz głos jest dla nas bardzo ważny!!!

Spotkanie odbędzie się 13 listopada 2012 roku na Wydziale Pedagogiki i Psychologii (ul. Świerkowa 20 w Białymstoku) o godzinie 16.00 w sali nr 6.

Program spotkania:
1.      Organizacja wsparcia studentów  i doktorantów niepełnosprawnych
a) wystąpienie Pełnomocnika Rektora d.s. Osób Niepełnosprawnych
b) wystąpienie pracowników Centrum Wsparcia Studentów i Doktorantów   Niepełnosprawnych
2.      Prezentacja Studenckiego Koła Pedagogiki Specjalnej.
3.      Prezentacja działalności Fundacji Pomocy Matematykom i Informatykom Niepełnosprawnym Ruchowo.
4.      Dyskusja i propozycje studentów.
5.      Utworzenie grupy inicjatywnej.