Certyfikowany kurs wolontariatu Fundacji „Pomóż Im”
Ogólnopolskie Targi i Konferencja Służby Więziennej - Lublin, 3-4 kwietnia 2019 r.
Certyfikowany wykład „Constitutional protection on Human Rights in Kosovo" - Białystok, 28 lutego 2019 r.
Rekrutacja na kurs przygotowujący do egzaminów wstępnych na aplikacje prawnicze 2019 wciąż trwa!
Praktyki w Centrum Praktyk Sądowych dla studentów III,IV i V roku Prawa (studia stacjonarne)
Mgr Maksymilian Szal zaproszony do grupy ds. rejestrów rozproszonych i blockchain
Pierwsza debata NKN Forum - 19 lutego 2019 r.
IV Edycja Szkoły Prawa Francuskiego realizowana przy udziale Université Catholique de Louvain - rekrutacja przedłużona do 15 marca 2019 r.
Dodatkowe zapisy na bezpłatne kursy języka niemieckiego w semestrze letnim 2018/2019 sponsorowane przez firmę CERI International!