DRUGA EDYCJA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH KSZTAŁCENIE TŁUMACZY PRZYSIĘGŁYCH - OSTATNIE MIEJSCA!
!!! Studencka Poradnia Prawna ogłasza nabór do nowych sekcji !!!
Obywatelski Monitoring Sądów - szkolenie Fundacji Court Watch Polska, Białystok 1 października 2015 r.
Praktyki semestralne w Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka - zgłoszenia do 9 pażdziernika 2015 r.
Dołącz do AIESEC - największej organizacji studenckiej na świecie! Nie przegap tej szansy - rekrutacja trwa tylko do 14 października!
Uwaga Studenci! Ruszyły zapisy do pierwszego w Polsce Punktu Informacyjnego w Sądzie Rejonowym w Białymstoku
Trwają zapisy na kurs z języka rosyjskiego przygotowujący do egzaminu TELC na poziomie B2
Uwaga studenci! Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych serdecznie zaprasza na bezpłatne zajęcia z języka niemieckiego biznesowego - zapisy od 29.09.2015 r.