Wydział Prawa - Uniwersytet w Białymstoku
 
Biblioteka i zbiory on-line Strona główna / Biblioteka i zbiory on-line / Aktualności i ogłoszenia
 
 

 

 Uwaga!

31 października BWP czynna w godz. 9.00 - 15.00

W dniach 1-2 listopada BWP  nieczynna.

 
 

 
 
 
 Szanowni Państwo
informujemy o zmianach w tworzeniu kont dostępu do wydawnictw elektronicznych prenumerowanych przez Uniwersytet w Białymstoku. Lista baz znajduje się na stronie Biblioteki Uniwersyteckiej.
 
Wydawnictwa elektroniczne są dostępne, bez logowania, dla wszystkich użytkowników z komputerów w sieci Uniwersytetu w Białymstoku.
Dostęp do zasobów baz elektronicznych z komputerów prywatnych mogą
uzyskać:
 
- PRACOWNICY UNIWERSYTETU W BIAŁYMSTOKU - posiadający konto w Bibliotece Uniwersyteckiej, po wypełnieniu drukowanego formularza (PDF) i (Ms Word). Formularz rejestracyjny należy składać w Wypożyczalni Biblioteki Uniwersyteckiej (Instytut Chemii, Kampus), Czytelni Humanistycznej (ul. Akademicka 2, parter) oraz w Bibliotece Wydziału Ekonomiczno-Informatycznego w Wilnie.
 
- STUDENCI UNIWERSYTETU W BIAŁYMSTOKU - rejestracja online 
 
UWAGA! Od roku akademickiego 2018/2019 studenci aktywujący konto w w bibliotekach systemu biblioteczno-informacyjnego Uniwersytetu w Białymstoku otrzymują dostęp do wydawnictw elektronicznych (wygenerowane hasło zostanie przesłane na mail podany w systemie USOS najpóźniej pod koniec dnia, w którym zostało założono konto).
 

 
 

 

 
 
Rekrutacja 2018/2019
© 2009 Uniwersytet w Białymstoku