Projekty unijne Strona główna / Projekty unijne / Program nauczania prawniczego języka angielskiego

OPRACOWANIE I WDROŻENIE PROGRAMU NAUCZANIA PRAWNICZEGO JĘZYKA ANGIELSKIEGO Z ZASTOSOWANIEM NOWATORSKICH
MATERIAŁÓW DYDAKTYCZNYCH
POKL.04.01.01-00-507/08

Projekt Opracowanie i wdrożenie programu nauczania prawniczego języka angielskiego z zastosowaniem nowatorskich materiałów dydaktycznych nr KSI POKL.04.01.01-00-507/08 finansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IV "Szkolnictwo wyższe i nauka", Działanie 4.1 "Wzmocnienie i rozwój potencjału dydaktycznego uczelni oraz zwiększenie liczby absolwentów kierunków o kluczowym znaczeniu dla gospodarki opartej na wiedzy", Poddziałanie 4.1.1 "Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni". Projekt realizowany jest przez Uniwersytet w Białymstoku na Wydziale Prawa.

Projekt finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach
Europejskiego Funduszu Społecznego