Bezpieczeństwo i prawo I rok - stacjonarne studia drugiego stopnia

Od dnia 13 do 23 marca 2020 r. należy zarejestrować się  na dwa przedmioty przewidziane programem studiów dla II roku. W roku akademickim 2020/2021 na II roku studenci zobowiązani są do zaliczenia po 1 przedmiocie  spośród niżej wymienionych grup:

Semestr zimowy w roku akademickim 2020/2021

Grupa 1

1. Informacja w systemie bezpieczeństwa państwa lub
  2. Ochrona danych osobowych

Grupa 2

1. Strategia bezpieczeństwa narodowego RP lub
  2. Strategia bezpieczeństwa narodowego RP (przedmiot oferowany również w języku obcym)

Rejestracji  należy dokonać wyłącznie w systemie USOS Web. Rejestracja jest obowiązkowa.

Nieprzekraczalny termin rejestracji do 23 marca 2020 roku.

Bezpieczeństwo i prawo I rok - stacjonarne studia drugiego stopnia

Od dnia 13 do 23 marca 2020 r. należy zarejestrować się na specjalizacje. W roku akad. 2020/2021 na II roku studenci zobowiązani są do zaliczenia 4 przedmiotów w ramach wybranej specjalizacji.

Specjalizacje do wyboru na rok akad. 2020/2021

Bezpieczeństwo państwowe

1. Służba więzienna
  2. Krajowa administracja skarbowa
  3. Inspekcje
  4. Straże

Bezpieczeństwo społeczne

1. Prawne aspekty bezpieczeństwa w komunikacji powszechnej i transporcie
  2. Organizacje pozarządowe w systemie bezpieczeństwa
  3. Usługi detektywistyczne i ochroniarskie
  4. Metody rozwiązywania sporów

Rejestracji  należy dokonać wyłącznie w systemie USOS Web poprzez zaznaczenie jednej specjalizacji. Rejestracja jest obowiązkowa

Nieprzekraczalny termin rejestracji do 23 marca 2020 roku.

Prośba o wypełnianie ankiet

Szanowni Państwo,

w ramach realizacji na Wydziale Prawa Uchwały nr 2614 Senatu Uniwersytetu w Białymstoku z dnia 27 listopada 2019 r. w sprawie ustalenia zasad działania wewnętrznego systemu zapewniania jakości kształcenia w Uniwersytecie w Białymstoku studenci, doktoranci i uczestnicy studiów podyplomowych mogą dobrowolnie wypełnić anonimowe ankiety: Ankietę oceny w zakresie wypełniania przez osoby prowadzące zajęcia obowiązków związanych z kształceniem oraz Ankietę ewaluacyjną. Informację o ich uaktywnieniu w systemie USOSweb otrzymują Państwo drogą elektroniczną 15 grudnia każdego roku. Po jej uzyskaniu załączone kwestionariusze ankiet są aktywne do zakończenia sesji poprawkowej semestru letniego.

W przypadku Ankiety oceny w zakresie wypełniania przez osoby prowadzące zajęcia obowiązków związanych z kształceniem powinno się to odbywać po zakończonym cyklu dydaktycznym każdego przedmiotu. Wypełniając taki kwestionariusz, osoby ankietowane mogą podzielić się swoimi opiniami dotyczącymi jakości zajęć dydaktycznych, w których uczestniczyły oraz na temat postaw osób je prowadzących.

Wypełnianie Ankiety ewaluacyjnej odbywa się raz w roku akademickim. Wypełniając ten kwestionariusz osoby ankietowane mogą dokonać oceny procesu kształcenia, infrastruktury dydaktycznej oraz funkcjonowania biblioteki, dziekanatów i pracowni komputerowej na Wydziale Prawa UwB.

Zachęcam Państwa do wyrażania swoich ocen i komentarzy oraz zgłaszania konstruktywnych uwag, które przyczynią się do podniesienia jakości kształcenia studentów, doktorantów i uczestników studiów podyplomowych na naszym wydziale.

Dziekan Wydziału Prawa

dr hab. Mariusz Popławski, prof. UwB