Studia niestacjonarne

UWAGA Studenci I roku

BEZPIECZEŃSTWO I PRAWO DRUGIEGO STOPNIA

STUDIA NIESTACJONARNE

Od dnia 1 marca do dnia 5 marca 2021 r. należy zarejestrować się na przedmioty do wyboru .

W roku akademickim 2021/2022 na II roku studiów studenci zobowiązani są do zaliczenia 2 przedmiotów spośród niżej wymienionych

Rejestracji na wybrane przedmioty należy dokonać w systemie USOS Web

przedmioty do wyboru:

GRUPA 1

Informacja w systemie bezpieczeństwa państwa

lub

GRUPA 2

Strategia bezpieczeństwa narodowego RP

lub

Strategia bezpieczeństwa narodowego RP – przedmiot oferowany w języku angielskim

Nieprzekraczalny termin rejestracji do 5 marca 2021 r.

Rejestracja przedłużona do 9 marca 2021 r.

UWAGA Studenci I roku

BEZPIECZEŃSTWO I PRAWO DRUGIEGO STOPNIA

STUDIA NIESTACJONARNE

Od dnia 1 marca 2021 r. do dnia 5 marca 2021 rnależy zarejestrować się na specjalizację.

W roku akademickim 2021/2022 na II roku studiów studenci zobowiązani są do zaliczenia 4 przedmiotów w ramach wybranej (wyłącznie jednej ) specjalizacji.

Rejestracji  należy dokonać wyłącznie w systemie USOS Web poprzez zaznaczenie  danej specjalizacji.

Specjalizacje do wyboru w roku akad. 2021/2022

Specjalizacja - Bezpieczeństwo państwowe

1. Służba więzienna
  2. Krajowa administracja skarbowa
  3. Inspekcje
  4. Straże

Specjalizacja - Bezpieczeństwo społeczne

1. Prawne aspekty bezpieczeństwa w komunikacji powszechnej i transporcie
  2. Organizacje pozarządowe w systemie bezpieczeństwa
  3. Usługi detektywistyczne i ochroniarskie
  4. Metody rozwiązywania sporów

Nieprzekraczalny termin rejestracji  5 marca 2021 r.

Rejestracja przedłużona do 9 marca 2021 r.

Zgodnie z Zarządzeniem nr 34 z dnia 5 lipca 2017 r., Zarządzeniem nr 19 Rektora Uniwersytetu w Białymstoku z dnia 15 czerwca 2018 r. oraz Zarządzeniem nr 17 Rektora Uniwersytetu w Białymstoku z dnia 31 maja 2019 r. stawki odpłatności za powtarzane zajęcia dydaktyczne na stacjonarnych i niestacjonarnych studiach pierwszego i drugiego stopnia oraz jednolitych studiach magisterskich obowiązujące w roku akademickim 2020/2021 wynoszą:

Wydział Prawa
dla osób, które
rozpoczęły studia w roku
akademickim 2017/2018
dla osób, które rozpoczęły studia w roku akademickim 2018/2019
dla osób, które rozpoczęły studia w roku akademickim 2019/2020
Administracja – studia pierwszego stopnia
Administracja – studia drugiego stopnia
Bezpieczeństwo narodowe – studia pierwszego stopnia
Bezpieczeństwo narodowe – studia drugiego stopnia
Bezpieczeństwo i prawo – studia pierwszego stopnia
Bezpieczeństwo i prawo – studia drugiego stopnia
Kryminologia – studia pierwszego stopnia
Kryminologia – studia drugiego stopnia
Prawo

Prośba o wypełnianie ankiet

Szanowni Państwo,

w ramach realizacji na Wydziale Prawa Uchwały nr 2614 Senatu Uniwersytetu w Białymstoku z dnia 27 listopada 2019 r. w sprawie ustalenia zasad działania wewnętrznego systemu zapewniania jakości kształcenia w Uniwersytecie w Białymstoku studenci, doktoranci i uczestnicy studiów podyplomowych mogą dobrowolnie wypełnić anonimowe ankiety: Ankietę oceny w zakresie wypełniania przez osoby prowadzące zajęcia obowiązków związanych z kształceniem oraz Ankietę ewaluacyjną. Informację o ich uaktywnieniu w systemie USOSweb otrzymują Państwo drogą elektroniczną 15 grudnia każdego roku. Po jej uzyskaniu załączone kwestionariusze ankiet są aktywne do zakończenia sesji poprawkowej semestru letniego.

W przypadku Ankiety oceny w zakresie wypełniania przez osoby prowadzące zajęcia obowiązków związanych z kształceniem powinno się to odbywać po zakończonym cyklu dydaktycznym każdego przedmiotu. Wypełniając taki kwestionariusz, osoby ankietowane mogą podzielić się swoimi opiniami dotyczącymi jakości zajęć dydaktycznych, w których uczestniczyły oraz na temat postaw osób je prowadzących.

Wypełnianie Ankiety ewaluacyjnej odbywa się raz w roku akademickim. Wypełniając ten kwestionariusz osoby ankietowane mogą dokonać oceny procesu kształcenia, infrastruktury dydaktycznej oraz funkcjonowania biblioteki, dziekanatów i pracowni komputerowej na Wydziale Prawa UwB.

Zachęcam Państwa do wyrażania swoich ocen i komentarzy oraz zgłaszania konstruktywnych uwag, które przyczynią się do podniesienia jakości kształcenia studentów, doktorantów i uczestników studiów podyplomowych na naszym wydziale.

Dziekan Wydziału Prawa

prof. dr hab. Mariusz Popławski