Katedry i inne jednostki

Dziekanat ds. studiów stacjonarnych
poniedziałek 11:00 - 15:00
wtorek 9:00 - 13:00
środa 11:00 - 15:00
czwartek nieczynny
piątek 9:00 - 13:00

 

Kierownik
imię i nazwisko e-mail  telefon fax
mgr Bernadetta Sikora wp-dz@uwb.edu.pl (+48 85) 745 71 51 (+48 85) 745 60 89

 

Pracownicy
zakres obowiązków imię i nazwisko  telefon e-mail pokój
 Administracja
I i II stopień
mgr Agnieszka Lisowska 505 149 210 lisowska@uwb.edu.pl 211
Bezpieczeństwo i prawo
I i II stopień
mgr Dorota Boczkowska 506 149 061 d.boczkowska@uwb.edu.pl 211
Bezpieczeństwo narodowe 
I i II stopień
mgr Dorota Boczkowska 506 149 061 d.boczkowska@uwb.edu.pl 211
Kryminologia
I i II stopień
mgr Beata Maksimczuk (+48 85) 745 71 48 b.maksimczuk@uwb.edu.pl 211
Prawo
I, II i III rok 
mgr Stanisława Zdanuk (+48 85) 745 71 49 s.zdanuk@uwb.edu.pl 209
Prawo
IV i V rok 
mgr Anna Gierałtowska

506 148 970

a.gieraltowska@uwb.edu.pl 209
Stypendia 

mgr Emilia Szycko

mgr Adrianna Ciborowska-Gudewicz

(+48 85) 745 71 99

506 148 963

e.szycko@uwb.edu.pl

a.ciborowska@uwb.edu.pl

210
Praktyki studenckie 

mgr Emilia Szycko

mgr Adrianna Ciborowska-Gudewicz

(+48 85) 745 71 99

506 148 963

e.szycko@uwb.edu.pl

a.ciborowska@uwb.edu.pl

210
Rozkłady zajęć mgr Anna Dubrownik (+48 85) 745 71 86 a.dubrownik@uwb.edu.pl 300