Praktyki w Kancelarii Radcy Prawnego Global-Legal-Consulting radca prawny Helena Janczylik

Kancelaria Radcy Prawnego Global-Legal-Consulting radca prawny Helena Janczylik oferuje możliwość odbycia praktyk studenckich. Kancelaria specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej cudzoziemców oraz przedsiębiorców. Osoby zainteresowane mogą zdobyć doświadczenie, wiedzę oraz rozwinąć zdolności językowe. Możliwość przedłużenia współpracy także po zakończeniu okresu praktyk.

            Zachęcamy do kontaktu osobistego oraz telefonicznego: 511 039 340. Zgłoszenia zawierające CV wraz ze zgodą na wykorzystanie danych osobowych na cele rekrutacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: Kancelarię Radcy Prawnego Global-Legal-Consulting radca prawny Helena Janczylik  w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko", na adres e-mail:a.plotczyk@glc.info.pl


Praktyki w Kancelarii Radcy Prawnego Roberta Choińskiego

Kancelaria Radcy Prawnego Robert Choiński (www.rchoinski.pl) oferuję możliwość odbycia praktyk studenckich. Kancelaria specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorstw oraz w sporach sądowych z bankami. Osoby zainteresowane mogą zdobyć wszechstronną wiedzą z wyżej wspominanych dziedzin oraz liczyć na przyjazną atmosferę pracy. Możliwość przedłużenia współpracy także po zakończeniu okresu praktyk.

Aplikacja powinna zawierać CV wraz ze zgodą na przetworzenie danych osobowych w celu rekrutacji oraz informację o tym, od kiedy praktykant może rozpocząć praktyki. Zgłoszenia należy wysyłać na adres kancelaria@rchoinski.pl


Praktyki w Kancelarii Prawa Gospodarczego w Warszawie

Kancelaria Prawa Gospodarczego z Warszawy specjalizująca się w prawie cywilnym i gospodarczym (obsługa spółek, przekształcenia, ugody z Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, postępowania sądowe) zaprasza:

- studentów - III i IV roku

- aplikantów radcowskich - II roku,

do odbycia praktyk zawodowych. Kandydatom, którzy otrzymają pozytywną ocenę z praktyk, zostanie zaproponowany angaż lub współpraca. Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV na adres mailowy kancelaria@mp-kancelaria.pl Telefon kontaktowy: +48 535 341 818.


Asystent prawny/praktykant w kancelarii

Zapraszam do kontaktu studentów V roku prawa oraz aplikantów, zainteresowanych odbyciem praktyk bądź nawiązaniem stałej współpracy w zakresie realizacji czynności polegających przede wszystkim na pisaniu pism przedprocesowych, pism procesowych, opinii prawnych i wykonywania innych niezbędnych czynności związanych z pracą w kancelarii.

Mile widziane osoby:
- odpowiedzialne,
- zorganizowane,
- pracowite,
- dyspozycyjne (średnio 3 razy w tygodniu), 
- zaangażowane w powierzone zadania.

Kontakt : tel. +48 515 107 123, e-mail: kancelaria@luniewska.com


Praktyki z możliwością zatrudnienia w Kancelarii Adwokackiej w Giżycku

Kancelaria Adwokacka Adwokat Karol Rogalski w Giżycku przyjmie studentów i absolwentów prawa na odpłatne praktyki zawodowe. Po zakończeniu praktyk istnieje możliwość zatrudnienia, również w trakcie odbywania aplikacji prawniczych, a także patronatu. Oferujemy możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w pracy prawnika, w jednej z największych pod względem liczby klientów Kancelarii na terenie ORA w Białymstoku. Zachęcamy do kontaktu osobistego i wysyłania CV na adres mailowy: rogalski.sekretariat@gmail.com