9. Białystok Półmaraton

Za nami 9. Białystok Półmaraton, co to były za emocje! Wszystkim biegaczom gratulujemy! Chętnie kibicowaliśmy uczestnikom biegu na 21 i 5 km, mamy nadzieję, że nasza strefa zapadnie Wam w pamięć.

Na trasie można było zobaczyć naszych biegaczy, a Pani Prodziekan Izabela Krasnicka miała przyjemność wręczyć nagrody zwycięzcom klasyfikacji Akademickiej.

PKO Białystok Półmaraton - największy bieg wschodniej Polski. Od lat w Koronie Półmaratonów Polskich. W 2021 roku zdobywca prestiżowej nagrody "Podlaska Marka". Wyróżniony certyfikatem 5 gwiazdek przez European Athletics. Członek AIMS.
Biegacze zaś uznali półmaraton organizowany w stolicy Podlasia za Najlepszy Bieg Masowy w Polsce oraz Najlepszy Półmaraton w Polsce.

Białystok Biega impreza jak zawsze udana, gratulujemy!

fot. Paulina Zadykowicz, Studencka Poradnia Prawna Wydziału Prawa UwB