Anglojęzyczne webinaria na temat mediacji

Szanowni Państwo, zapraszamy do udziału w dwóch anglojęzycznych webinariach organizowanych przez Wydział Prawa UwB, które poprowadzi prof. John Lande, Center for the Study on Dispute Resolution, University of Missouri School of Law.

Pierwsze webinarium “How can you help clients appreciate the benefits of mediation?” odbędzie się 2 marca 2021 r. w godz. 17:00-18:00 CTE za pośrednictwem platformy ZOOM. Spotkanie jest bezpłatne, nie wymaga wcześniejszych zapisów.

Drugie webinarium Why clients hate lawyers: How can you get clients to like you, get good results and make money?” odbędzie się 4 marca 2021 r. o godz. 18:00 CTE za pośrednictwem platformy ZOOM. Spotkanie jest bezpłatne, nie wymaga wcześniejszych zapisów.

Linki do platformy ZOOM dostępne są w grafikach załączonych pod tematami webinariów.

Zachęcamy do udziału.