Bezpłatne warsztaty przygotowujące do egzaminów wstępnych na aplikacje prawnicze

Drodzy studenci IV i V roku prawa oraz absolwenci, rokrocznie mamy do zaoferowania kurs przygotowujący do egzaminów wstępnych na aplikacje prawnicze (adwokacką, radcowską, notarialną, komorniczą, sądową lub prokuratorską). W tym roku, z uwagi na trudną sytuację, w której obecnie się znajdujemy, chcemy w szczególności dołożyć wszelkich starań by rzetelnie pomóc Wam w uzyskaniu pozytywnego wyniku na egzaminie. W związku z tym, przygotowaliśmy nieodpłatne warsztaty, które odbędą się w trybie zdalnym.

Szczegółowe informacje na temat kursu znajdują się pod adresem: www.prawo.uwb.edu.pl/aplikacja-egzaminy-wstepne-na-aplikacje-prawnicze

Osoby zainteresowane udziałem w powyższych warsztatach prosimy o dokonanie zgłoszenia za pomocą formularza do dnia 13 kwietnia 2020 r. Wszelkie pytania należy kierować do dr Renaty Tanajewskiej na adres: aplikacjeprawnicze@uwb.edu.pl

Zachęcamy również do obejrzenia krótkiego wideokomunikatu od Dziekana Wydziału Prawa dr. hab. Mariusza Popławskiego, prof. UwB.