Białostocka edycja cyklu konferencji „Zamówienia Publiczne. Prawo i doświadczenia.”

Zakład Prawa Handlowego oraz Koło Naukowe Prawa Handlowego przy Wydziale Prawa UwB we współpracy z Urzędem Zamówień Publicznych serdecznie zaprasza na białostocką edycję cyklu konferencji „Zamówienia Publiczne. Prawo i doświadczenia”.

Na uczestników Konferencji czekać będzie drukowana wersja Komentarza do Prawa zamówień publicznych, który po raz pierwszy został opracowany w całości przez pracowników Urzędu. Wydarzenie będzie również okazją do omówienia istotnych zagadnień dotyczących Prawa zamówień publicznych oraz dyskusji na temat praktyki jego stosowania.

Białostocka konferencja odbędzie się w środę, 21 lipca w Auli Wydziału Matematyki i Informatyki, zlokalizowanej na Kampusie Uniwersytetu w Białymstoku przy ul. ul. Konstantego Ciołkowskiego 1M.

Z uwagi na obostrzenia pandemiczne w wydarzeniu będzie mogło wziąć udział maksymalnie 120 osób.

Rejestracji należy dokonać za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie Urzędu Zamówień Publicznych.