I Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Prawa człowieka w naukach penalnych - stan obecny, szanse, zagrożenia”

Data wydarzenia 20-05-2021
Kategoria wydarzenia Seminarium

Studenckie Koło Nauk Penalnych pod egidą Katedry Postępowania Karnego podjęło wspólną inicjatywę organizacji I Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Prawa człowieka w naukach penalnych - stan obecny, szanse, zagrożenia”. Konferencja odbędzie się dnia 20 maja 2021 r., o godz. 9:00 w formie on-line na Facebooku.

Głównym celem Konferencji jest merytoryczna wymiana wiedzy, poglądów i doświadczeń dotyczących fundamentalnych problemów dostrzeganych w obszarze tematyki związanej z prawami człowieka w naukach penalnych.

Osoby zainteresowane udziałem czynnym są proszone o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, w tym załączenia abstraktu (max. 1000 znaków ze spacjami), do dnia 12 maja 2021 r. Uczestnicy zostaną poinformowani przez Organizatorów drogą mailową o zakwalifikowaniu się abstraktów do dnia 16 maja 2021 r. Ze względu na formę konferencji Organizatorzy nie przewidują uczestnictwa biernego.

Udział w wydarzeniu jest certyfikowany. Certyfikaty wystawiane są wyłącznie w formie elektronicznej i wysyłane na podany w zgłoszeniu adres e-mail.

W razie wszelkich pytań i wątpliwości prosimy o kontakt mailowy: studenckiekolonaukpenalnych@gmail.com, w temacie e-mail prosimy wpisać tytuł Konferencji.

Regulamin konferencji.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką procesu karnego do wzięcia udziału w wydarzeniu na Facebooku.