I Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Prawo własności intelektualnej w mediach społecznościowych”

Data wydarzenia 07-04-2022
Kategoria wydarzenia Seminarium

Katedra Prawa Własności Intelektualnej, Prawa Gospodarczego Publicznego i Prawa Pracy oraz Koło Naukowe Prawa Własnośc Intelektualnej, Mediów i Internetu działające przy Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku zapraszają na I Ogólnopolską Konferencję Naukową ,,Prawo własności intelektualnej w mediach społecznościowych", która odbędzie się 7 kwietnia 2022 r. o godz. 9:00 w formie zdalnej na platformie Microsoft Teams.

Media społecznościowe stały się nieodłącznym elementem naszego życia zarówno prywatnego, jak i zawodowego. W wirtualnej rzeczywistości na szeroką skalę tworzymy i korzystamy z utworów oraz innych dóbr własności intelektualnej, rozpowszechniamy wizerunek, pozwalamy na przesuwanie granic prywatności, wprowadzamy technologie takie jak blockchain, czy NFT.

Konferencja ma stać się forum wymiany poglądów na temat kierunku rozwoju mediów społecznościowych w XXI wieku oraz regulacji prawnej ich dotyczących.  Skierowana jest do studentów, doktorantów oraz młodych naukowców.

Udział w wydarzeniu jest certyfikowany oraz bezpłatny. W przypadku pytań zachęcamy do zadawania pytań poprzez media społecznościowe Koła Naukowego Prawa Własności Intelektualnej, Mediów i Internetu, jak również na e-mail: kolo.powi@uwb.edu.pl.

Zachęcamy do udziału w wydarzeniu na Facebooku.

Harmonogram dostępny jest tutaj.
Link do konferencji.

W przypadku pytań prosimy o kontakt poprzez media społecznościowe Koła Naukowego Prawa Własności Intelektualnej, Mediów i Internetu albo e-mail:
Katarzyna Krupska, Prezes Koła Prawa Własności Intelektualnej, Mediów i Internetu: kolo.powi@uwb.edu.pl.
dr Magdalena Rutkowska-Sowa, Pracownia Prawa Własności Intelektualnej: m.rutkowska@uwb.edu.pl.