I polsko-holenderska konferencja na temat aktualnych badań kryminologicznych

Data wydarzenia 21-02-2019
Kategoria wydarzenia Seminarium

Podczas konferencji referaty wygłoszą naukowcy reprezentujący Uniwersytet w Utrechcie (Holandia), Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie oraz Uniwersytet w Białymstoku.

Zostaną poruszone m.in. tematy nawiązujące do kryzysu migracyjnego, ekokryminologii.

Konferencja odbędzie się w dniu 21 lutego 2019 r. w s. 314 (sala Rady Wydziału), godz. 12:50.

Osoby zainteresowane otrzymaniem zaświadczenia za udział w wydarzeniu proszone są o przesłanie wiadomości zawierającej imię i nazwisko do 20 lutego 2019 r. (do godz. 16:00) na adres e-mail mcbiek@uwb.edu.pl. Zaświadczenia będą wręczane po konferencji.

Zapraszamy serdecznie!