III edycja Ogólnopolskiego Forum Młodych Kryminologów

Data wydarzenia 23-09-2020
Kategoria wydarzenia Seminarium

Edit:. Ze względu na sytuację epidemiczną OFMK zostało przesunięte na 23 września 2020 r. Termin nadsyłania zgłoszeń został przedłużony.

 

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy wszystkich młodych kryminologów do udziału w III edycji Ogólnopolskiego Forum Młodych Kryminologów, które odbędzie się w Białymstoku w dniach 13-15 maja 2020 r. Hasło przewodnie kolejnej edycji OFMK to „Badania kryminologiczne a praktyka - perspektywa krajowa i międzynarodowa”.

Konferencja skierowana jest do wszystkich, którzy czują się młodymi kryminologami. Nie wprowadzono ograniczeń wiekowych do udziału w OFMK - zapraszamy zarówno bardziej doświadczonych naukowców posiadających stopnie naukowe, jak również doktorantów, praktyków oraz najzdolniejszych studentów zajmujących się zagadnieniami z zakresu kryminologii.

Rejestracj należy dokonać za pomocą formularza rejestracyjnego do dnia do 17 lutego 2020 r.

Zapraszamy do wygłaszania referatów zarówno w języku polskim jak i w języku angielskim. W tym roku celem  organizatorów jest umiędzynarodowienie konferencji, dlatego też szczególnie zachęcamy do wygłaszania referatów w języku angielskim.

Więcej informacji o OFMK znajduje się pod adresem: www.ofmk.uwb.edu.pl. Zachęcamy również do dołączenia do wydarzenia na Facebooku.