Informacje organizacyjne dla nauczycieli akademickich - aktualizacja

Drodzy nauczyciele akademiccy, w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 oraz zalecaniami władz Uniwersytetu w Białymstoku mamy do przekazania kilka ważnych informacji:

1. Zaplanowane oceny nauczycieli akademickich na dzień 24 i 25 marca 2020 r. zostają odwołane. O nowym terminie zostaną Państwo poinformowani późniejszym czasie.
  2. Odwołane zostają dyżury nauczycieli akademickich w okresie do 10 kwietnia 2020 r.; studenci powinni się w tym czasie kontaktować z pracownikami mailowo.
  3. W związku z komunikatem Jego Magnificencji Rektora Uniwersytetu w Białymstoku prof. dr. hab. Roberta W. Ciborowskiego z dnia 16 marca 2020 r. wszystkie czytelnie i wypożyczalnie Biblioteki Uniwersyteckiej są nieczynne do odwołania. W sprawach pilnych dotyczących wypożyczenia materiałów niezbędnych do pracy naukowej prosimy o kontakt z kierownikiem Biblioteki - Agnieszką Frankowską (frankowska@uwb.edu.pl) w celu ustalenia możliwości wypożyczenia tych materiałów.
  4. W związku obecną sytuacją praca wydziałowej administracji będzie odbywała się w systemie dyżurów na miejscu oraz pracy zdalnej. Rekomendujemy kontakt mailowy z poszczególnymi pracownikami. Do kontaktu telefonicznego z dziekanatem zostały wyznaczone następujące numery: 85-745-71-48 oraz 85-745-71-52 (w godz. 8:00 – 14:00).
  5. Uprzejmie prosimy, aby wszelka aktywność związana z organizacją konferencji, seminariów itp. na Wydziale Prawa, zaplanowana na marzec/kwiecień została zawieszona, a wszelkie inicjatywy przełożone odpowiednio w czasie. Prosimy mieć na uwadz, że aktywności planowane na maj/czerwiec mogą okazać się niepewne, w związku z tym będziemy Państwa informować o bieżącej sytuacji. Zachęcamy do regularnego śledzenia strony internetowej Wydziału Prawa oraz mediów społecznościowych.
  6. W sprawach wyjazdów zaplanowanych w ramach programów realizowanych przez Wydział Prawa (Erasmus i inne) prosimy o kontakt się z dr Izabelą Kraśnicką (krasnicka@uwb.edu.pl) oraz dr Magdaleną Perkowską (m.perkowska@uwb.edu.pl).