IV OKN „Przedsiębiorca w prawie zamówień publicznych”

Data wydarzenia 18-05-2020
Kategoria wydarzenia Seminarium

Edit: W związku ze stanem epidemicznym w kraju jesteśmy zmuszeni odwołać Ogólnopolską Konferencję Naukową "Przedsiębiorca w prawie zamówień publicznych" zaplanowaną w dniu 18 maja 2020 r., na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Konferencja odbędzie się w 2021 r. Informacje o szczegółach zostaną podane w stosownym czasie.

W imieniu Zakładu Prawa Handlowego Wydziału Prawa UwB oraz Koła Naukowego Prawa Handlowego zapraszamy na kolejną ogólnopolską konferencję naukową „Przedsiębiorca w prawie zamówień publicznych”, która odbędzie się 18 maja 2020 r. na Wydziale Prawa UwB.

Termin składania propozycji tematów oraz abstraktów mija w dniu 26 kwietnia 2020 r. Formularz do przesyłania zgłoszeń i abstraktów dostępny jest pod adresem: https://forms.gle/formularzzgłoszeniowy

Prosimy do dokonanie opłat konferencyjnych w wysokości 200 zł do dnia 8 maja 2020 r. w wysokości, na rachunek bankowy numer: 86 1160 2202 0000 0000 6000 1031 (Bank Millenium S.A.), tytułem: "Przedsiębiorca w pzp imię i nazwisko". Jednocześnie informujemy, że udział bierny jest nieodpłatny.

Ewentualne pytania prosimy kierować na adres e-mail: knph.uwb@gmail.com.

Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku.