„Ludożercy” - mroczne historie o kanibalistycznych zabójstwach

Data wydarzenia 27-10-2021
Kategoria wydarzenia Seminarium

Studenckie Koło Nauk Penalnych zaprasza wszystkich miłośników nauk penalnych na merytoryczny cykl spotkań „Cykl historii kryminalnych”, który prowadzi mgr Ewelina Dagmara Mogielnicka - absolwentka kryminologii na naszym wydziale oraz wieloletnia członkini SKNP.

Pierwsze w tym roku akademickim spotkanie, które odbędzie się 27 października 2021 r. zostanie poświęcone kanibalistycznym zabójstwom.

Dowiecie się o:

• podstawowych kwestiach związanych z kanibalizmem,
  • motywach, którymi kierują się sprawcy tego typu przestępstw,
  • charakterystyce zabójstw dokonywanych przez „ludożerców”.

Ponadto będzie to okazja aby usłyszeć niezwykle interesujące, a zarazem mroczne historie związane z obranym tematem.

Spotkanie dedykowane jest studentom Wydziału Prawa UwB. I nie ma charakteru webinarium specjalistycznego. Uczestnictwo w spotkaniu nie jest certyfikowane oraz nie obowiązują zapisy.

Link do spotkania na platformie googlemeet zostanie udostępniony w dniu wydarzenia na Facebooku.