Młody karnista na tropie badań naukowych - z cyklu „Warsztat młodego karnisty”

Data wydarzenia 27-04-2021
Kategoria wydarzenia Seminarium

Studenckie Koło Nauk Penalnych zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Warsztat młodego karnisty”, które odbędzie się 27 kwietnia 2021 r., o godz. 17:00.

Zostaną odkryte tajniki badań naukowych. Gościem będzie mgr Justyna Omeljaniuk- doktorantka w Katedrze Prawa Karnego i Kryminologii Wydziału Prawa UwB oraz wieloletnia, aktywna członkini SKNP.

Podczas spotkania uczestnicy uzyskają informację:

• o badaniach aktowych, ankietach,
  • czym są w ogóle badania naukowe,
  • jakie rodzaje badań można robić.

Prelegentka podzieli się z swoim doświadczeniem w temacie badań naukowych i przybliży z kim można takie badania przeprowadzać, jakie są niezbędne elementy takich badań, a także czego można się z nich dowiedzieć. Są to informacje szczególnie przydatne przy pisaniu prac dyplomowych.

Spotkanie dedykowane jest studentom WP UwB i nie ma charakteru webinarium specjalistycznego.

Uczestnictwo w spotkaniu jest certyfikowane.

Na spotkanie obowiązuje limit miejsc oraz zapisy

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu na Facebooku.