Odwołane - Przedłużona rekrutacja do Szkoły Prawa Francuskiego

Data wydarzenia 09-03-2020
Kategoria wydarzenia Seminarium

Edit: Z powodu rozprzestrzeniania się COVID-19, z przykrością informujemy, że Letnia Szkoła Prawa Francuskiego nie obędzie się w tym roku.

«…curieuse langue française, et prophétique, qui fait commencer l’amour comme la guerre par une déclaration!» - Jean Simard

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów i doktorantów Uniwersytetu w Białymstoku, interesujących się prawem i językiem francuskim, do udziału w kolejnej edycji Szkoły Prawa Francuskiego. Osoby zainteresowane proszone są przesłanie deklaracji uczestnictwa do dnia 20 marca 2020 r., na adres mailowy prawofrancuskie@uwb.edu.pl, podając swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz kierunek studiów.

Deklaracja jak i szczegółowe informacje na temat najnowszej edycji Szkoły Prawa Francuskiego są dostępne pod adresem: www.prawo.uwb.edu.pl/szkola-prawa-francuskiego.

Sedecznie zapraszamy!