Wydarzenie odwołane - OKN „Koncepcje władzy rodzicielskiej”

Data wydarzenia 12-03-2020
Kategoria wydarzenia Seminarium

Edit: W związku z oświadczeniem premiera Mateusza Morawieckiego o podjęciu decyzji odwołania wszystkich imprez masowych z powodu szerzenia się Koronawirusa COVID-19, z przykrością informujemy, że konferencja nie obędzie się. W najbliższym czasie poinformujemy o zmianie terminu. Za utrudnienia przepraszamy.

Koło Nauk Cywilistycznych działające na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, ma zaszczyt zaprosić na Ogólnopolską Konferencję Naukową pt. „Koncepcje Władzy Rodzicielskiej”, która odbędzie się 12 marca 2020 r., w sali 216 Wydziału Prawa UwB.

Zachęcamy do przygotowywania wystąpień dotyczących zmian na przestrzeni lat oraz tendencji rozwoju koncepcji władzy rodzicielskiej w różnych obszarach świata. Poza wystąpieniami o tematyce prawniczej zachęcamy do prezentacji poglądów o charakterze filozoficznym i etycznym.

1. Udział czynny:
    Abstrakty (2000 znaków) należy przesłać do dnia 23 lutego 2020 r. na adres mailowy: knc.uwb@gmail.com. W treści zgłoszenia wymagane jest: imię, nazwisko, afiliacja. Długość wystąpienia powinna wynosić maksymalnie 15 minut. Koszt uczestnictwa wynosi 50 zł.
  2. Udział bierny:
    Na rejestracji zostanie udostępniona lista, na którą należy się wpisać. Obecni uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający uczestnictwo.

Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku.