„Poszukiwany, poszukiwana” - spotkanie z cyklu „Kulisy pracy Policji”

Data wydarzenia 03-03-2020
Kategoria wydarzenia Seminarium

W imieniu Studenckiego Koła Nauk Penalnych serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników nauk penalnych na kolejne merytoryczne spotkanie z cyklu „Kulisy pracy Policji”. W ramach cyklu na forum koła mamy okazję gościć niezwykle doświadczonych funkcjonariuszy Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Spotkanie obędzie się 3 marca 2020 r. o godz. 17:00 w sali 216.

Tematem przewodnim spotkania będzie ukazanie praktycznych aspektów pracy funkcjonariuszy wydziału kryminalnego w ramach podejmowania tzw. czynności poszukiwawczych osób zaginionych oraz ukrywających się przed organami ścigania. Ponadto dowiemy się m.in. o skali i różnorodnych przyczynach zaginięć czy o dokonywaniu oceny okoliczności zaginięcia.