Pracownicy Wydziału Prawa uhonorowani przez Związek Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych

W dniu 21 czerwca 2021 r. odbyło się uroczyste posiedzenie Wojewódzkiej Rady Kombatantów, podczas którego wręczono odznaczenia państwowe, resortowe i związkowe osobom szczególnie zasłużonym.

Pośród osób wyróżnionych znaleźli się Pan prof. dr hab. dr h.c. Emil W. Pływaczewski, Pani prof. dr hab. Ewa M. Guzik-Makaruk oraz Pan dr hab. Sławomir Presnarowicz, prof. UwB. Związek Kombatantów i Byłych Więźniów Politycznych RP uhonorował przedstawicieli Wydziału Prawa UwB, medalem za zasługi dla Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych oraz Kombatancką Gwiazdą Pamięci „Polska Niepodległa 1918” za szczególne zasługi w utrwalaniu pamięci bohaterskich zmagań w czasie II Wojny Światowej. Odznaczenia wręczył Wojewoda Podlaski Bohdan Paszkowski.

Serdecznie gratulujemy!

Relacja z posiedzenia Wojewódzkiej Rady Kombatantów: