Prawo handlowe w pigułce - webinarium

Data wydarzenia 08-06-2020
Kategoria wydarzenia Seminarium

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne webinarium, podczas którego dowiecie się, jakie zmiany w Kodeksie Spółek Handlowych przewidział w ostatnim czasie ustawodawca. Spotkanie poprowadzi mgr Paweł Czaplicki - asystent w Zakładzie Prawa Handlowego na Wydziale Prawa, który przedstawi Wam najważniejsze założenia konstrukcyjne Prostej Spółki Akcyjnej oraz opowie na czym będzie polegała obowiązkowa dematerializacja akcji.

Webinarium odbędzie 8 czerwca 2020 r. o godz. 10:00 za pośrednictwem platformy Zoom.

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o nadsyłanie swoich zgłoszeń do 6 czerwca 2020 r. na adres promocja.wydzialu.prawa@uwb.edu.pl w tytule wpisując "Prawo handlowe w pigułce", w treści zaś swoje imię i nazwisko.

Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku.