Prawo konstytucyjne w pigułce - #matura z Wydziałem Prawa

Data wydarzenia 02-06-2020
Kategoria wydarzenia Seminarium

Drodzy uczniowie, matura zbliża się wielkimi krokami. To już ostatni dzwonek na doszlifowanie i uporządkowanie swojej wiedzy. Nie martwcie się, Wydział Prawa spieszy z pomocą!

Przygotowaliśmy dla Was kolejne bezpłatne webinarium, podczas którego dowiecie się czym jest prawo konstytucyjne we współczesnej Polsce. Spotkanie poprowadzi dr hab. Andrzej Jackiewicz - ekspert z zakresu prawa konstytucyjnego z Katedry Prawa Konstytucyjnego i Systemów Politycznych Wydziału Prawa.

Webinarium odbędzie 2 czerwca 2020 r. o godz. 10:00 za pośrednictwem platformy Zoom.

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o nadsyłanie swoich zgłoszeń do 31 maja 2020 r. na adres promocja.wydzialu.prawa@uwb.edu.pl w tytule wpisując "Prawo konstytucyjne w pigułce", w treści zaś swoje imię i nazwisko.

Zapraszamy do dołczenia do wydarzenia na Facebooku!