„Procesowy poniedziałek” - przedsesyjna powtórka z postępowania karnego

Data wydarzenia 12-04-2021
Kategoria wydarzenia Seminarium

Studenckie Koło Nauk Penalnych zaprasza do udziału w „Procesowym poniedziałku”, czyli przedsesyjnej powtórce z postępowania karnego. Będzie ona polegała na cotygodniowym udostępnianiu serii pytań z wybranych artykułów Kodeksu Postępowania Karnego w formie grafik na fanpage’u Studenckiego Koła Nauk Penalnych (dołączone zostaną również grafiki z poprawnym odpowiedziami wraz z podaniem podstawy prawnej rozwiązania).

Zachęcamy do regularnego ćwiczenia rozwiązywania testów z postępowania karnego, co pomoże utrwalić zdobytą wiedzę, a w okresie sesyjnym uporać się z kolokwiami i egzaminem.

Wydarzenie w szczególności dedykowane jest studentom III roku prawa realizującym przedmiot - postępowanie karne.

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzenia na Facebooku.