Projekt NO AUTism! laureatem rankingu INNOWACJE 2018

Z dumą informujemy, iż projekt „NO AUTism!”, realizowany przez zespół pod kierownictwem prof. zw. dr. hab. Macieja Perkowskiego z Katedry Prawa Międzynarodowego Publicznego Wydziału Prawa UwB, zwyciężył w kategorii „Innowacje społeczne” w XII edycji rankingu "Innowacje", realizowanego przez Kurier Poranny i Radę FSNT NOT w Białymstoku.

Projekt ten wspiera edukację i rozwój osobisty mgr. Macieja Oksztulskiego – doktoranta na Wydziale Prawa UwB, pierwszego niemówiącego autystę w Polsce, który zdał maturę i dostał się na studia prawnicze, a po ich ukończeniu rozpoczął studia doktoranckie.

Serdecznie gratulujemy!

Więcej informacji na temat projektu znajduje się na stronie: www.uwb.edu.pl/nowosci/aktualnosci/projekt-no-autism-laureatem-rankingu-innowacje

Lista laureatów dostępna jest pod adresem: www.poranny.pl/innowacje-2018-wyniki-i-lista-nagrodzonych

Fot.: Galeria UwB