Rekrutacja na studia stacjonarne II stopnia i studia niestacjonarne

Jest nam niezmierni miło poinformować, iż kandydaci na kierunek prawo stanowią drugą najliczniejszą grupę w statystykach UwB - aż 492 osoby!

Pod względem liczby kandydatów na miejsce prym wiedzie kryminologia (16 osób na jedno miejsca), administracja (11 osób na jedno miejsce),  i nowo powstałe bezpieczeństwo i prawo (ok. 10 osób na jedno miejsce).

Oficjalne wyniki postępowania rekrutacyjnego zostaną ogłoszone już 16 lipca 2019 r. na indywidualnych kontach kandydatów w systemie IRK. Osoby zakwalifikowane na studia będą miały 3 dni na dostarczenie wymaganych dokumentów (w dniach od 17 do 19 lipca 2019 r.). Ostateczne wyniki postępowania rekrutacyjnego będą znane 26 lipca 2019 r.

Przypominamy, że rekrutacja na studia stacjonarne II stopnia oraz na studia niestacjonarne wciąż trwa. Rejestracja kandydatów na studia stacjonarne II stopnia zostanie zakończona 28 lipca 2019 r., natomiast rejestracja na studia niestacjonarne potrwa do 12 września 2019 r. Nie przegapcie swojej szansy - tu warto studiować!

Więcej informacji znajduje się pod adresem: www.prawo.uwb.edu.pl/rekrutacja-4314