Relacja ze szkolenia z obsługi Systemu Informacji Prawnej Legalis

W dniu 18 marca 2021 r. odbyło się szkolenie z obsługi Systemu Informacji Prawnej Legalis ,,Nie taki przepis straszny - SIP Legalis od podszewki”, który zorganizowało Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Białystok w porozumieniu z wydawnictwem C.H. Beck.

Prelegentem wydarzenia był Łukasza Kołodziejek- specjalista ds. szkoleń i wdrożeń, który z C. H Beck współpracuje od 2010 roku i specjalizuje się m.in. w szkoleniach z obsługi Systemu Legalis.

Podczas spotkania uczestnicy poznali System Informacji Prawnej Legalis od podszewki. Mogli również dowiedzieć się jak szybko wyszukiwać informacje, jak posługiwać się tym Systemem Informacji Prawnej, a także jak wyszukiwać w nim różne wzory, komentarze. Jedną z ciekawostek był fakt, iż System Informacji Prawnej Legalis jest oparty na wyszukiwaniu hasłowym, co zostało zademonstrowane przez Prelegenta.

Serdecznie dziękujemy Prelegentowi za interesujące szkolenie, Ambasadorce Wydawnictwa C.H. Beck na Uniwersytecie w Białymstoku za pomoc w jego organizacji, a uczestnikom za ciekawe pytania i aktywność na czacie.