Data wydarzenia 26-03-2020
Kategoria wydarzenia Seminarium

Studenckie Koło Prawa Gospodarczego zaprasza na certyfikowany wykład „Rola i zadania Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej na terenie województwa podlaskiego”, który odbędzie się 26 marca 2020 r. o godz. 16:00 w Sali 216.

Naszymi gośćmi będą:
- Anna Zaremba - Dyrektor UKE Delegatury w Białymstoku,
- Piotr Miałchowski - starszy specjalista w Wydziale Spraw Konsumenckich w Delegaturze w Białymstoku.

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli możliwość zaczerpnąć informacji na temat:
- roli Prezesa UKE i podejmowane przez Niego działania,
- prezentacji działań edukacyjnych prowadzonych przez Prezesa UKE,
- działania Prezesa UKE jako organu zarządzającego gospodarką częstotliwości i zasobami numeracji telefonicznej,
- działania Prezesa UKE jako regulatora rynku telekomunikacyjnego i pocztowego,
- ról Prezesa UKE w nadzorze rynku wyrobów,
- umowy na usługi telekomunikacyjne,
- realizacji zadań w Delegaturze UKE w Białymstoku.

Zainteresowanych uzyskaniem certyfikatu z wykładu, prosimy o przesłanie swojego imienia i nazwiska na adres e-mail: skpg@uwb.edu.pl, w terminie do 24 marca 2020 r. Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku.